آخرین اخبار

۴۲ مدیر از اندیشکده مدیریت راهبردی جهادی شرق کشور دانش آموخته شدند

مدیر اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور گفت: ۴۲ تن از مدیران دوره‌های mba مدیریت راهبردی با رویکرد مدیریت جهادی و انقلابی را در این موسسه گذرانده و دانش‌آموخته شدند. وی گفت: اندیشکده مدیریت راهبردی و انقلابی سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و از سال ۱۳۹۸ در قالب اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور دوره هایی […]

اشتراک گذاری
13 دی 1400
171 بازدید
نویسنده : روابط عمومی اندیشکده
منبع : رکنا
کد مطلب : 343

مدیر اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور گفت: ۴۲ تن از مدیران دوره‌های mba مدیریت راهبردی با رویکرد مدیریت جهادی و انقلابی را در این موسسه گذرانده و دانش‌آموخته شدند.

وی گفت: اندیشکده مدیریت راهبردی و انقلابی سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و از سال ۱۳۹۸ در قالب اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور دوره هایی را برای آموزش مدیریت راهبردی با همکاری دانشگاه امام حسین (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی و اندیشکده یقین برپا کرد.

مدیر اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور اضافه کرد: این موسسه تحت مدیریت مجموعه‌ای متصل به مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت دارد و اکنون دومین دوره مدیریت راهبردی را برای ۴۵ نفر از مدیران استان شامل ۴۲ مرد و سه زن آغاز کرده است.

دشتبان گفت: این موسسه به ارائه راهکار و پیشنهاد برای مشکلات جاری استان می پردازد و از سویی مدیران شایسته را برای خدمت در قالب بیانیه گام دوم انقلاب و با اتکا به مدیریت جهادی و انقلابی به استان پیشنهاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.