آخرین اخبار

چشم انداز اندیشکده

اندیشکده مؤسسه ای “مستقل و فراجناحی” است که با هدف اثرگذاری بر فرآیند واقعی خط مشی عمومی ، به اجرای پژوهش های چند رشته ای ، میان حوزه ای و کاربردی و همچنین تربیت حکمرانان نوین با افکار و رفتار جهادی و انقلابی می پردازد. مشارکت بخش‌های مختلف در سیاست‌گذاری برنامه‌ها و استراتژی‌های دولت‌ها از […]

اشتراک گذاری
03 دی 1400
79 بازدید
نویسنده : روابط عمومی اندیشکده
منبع : اندیشکده مدیریت راهبردی
کد مطلب : 234

اندیشکده مؤسسه ای “مستقل و فراجناحی” است که با هدف اثرگذاری بر فرآیند واقعی خط مشی عمومی ، به اجرای پژوهش های چند رشته ای ، میان حوزه ای و کاربردی و همچنین تربیت حکمرانان نوین با افکار و رفتار جهادی و انقلابی می پردازد.

مشارکت بخش‌های مختلف در سیاست‌گذاری برنامه‌ها و استراتژی‌های دولت‌ها از موضوعاتی که در تمامی نظام‌های سیاسی مد نظر قرار دارد و استفاده از دیدگاه‌ نخبگان علمی از رویکردهای مهم در این راستا است ، ایجاد “اندیشکده‌ مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور” نیز با هدف جمع‌آوری، سازماندهی و نهادینه‌سازی مشارکت این قشر در سیاست‌گذاری عمومی و خصوصی کشور و دستگاه های اجرایی و علمی کشور و همچنین ارائه نقش حلقه واسط در زنجیره علم وعمل را می باشد و چشم انداز آن این است که با تربیت مدیران و سیاست‌گذاران آینده و رشد دانش به حوزه‌های مختلف و دستگاه های اجرایی کشور نیز ، گامی موثر در بهبود اوضاع مدیریت و توسعه کشور بردارد.

“اندیشکده‌ مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور” علاوه بر ارایه توصیه سیاستی به خط مشی گذاران نظام، به تقویت طراحی و اجرای خط مشی های عمومی کمک می کند.

تحقیقات ما موضوعاتی را که حائز اهمیت فراوان است شامل شده و مواردی از قبیل انرژی ،آموزش، بهداشت، فناوری، عدالت ،محیط زیست ،زیرساختهای توسعه کشور، امور بین الملل و امنیت ملی را در بر می گیرد.

بیانیه چشم انداز اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی شرق کشور

ما با نگاهی نو ، اندیشه و آموزش محور ، پژوهشگر و واقعگرا ؛ راهبردهای نوینی برای توسعه و رشد بخش های مختلف اداره کشور خواهیم ساخت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.